פניות חירום

  *
  *
  *

  כתבו עלינו – מכתבי תודה

  21.09.2019

  שלום רב,
  במהלך טיול בחצי האי פלופונס שביוון מעדתי, קמתי והמשכתי לטייל בתקווה שהכאבים ייעלמו.
  טיילתי עם בעלי וזוג חברים אשר במקרה חברתי אסתי לחמי היא גם סוכנת הביטוח שלי שדואגת לבטח את מסעותיי ברחבי העולם בביטוח האופטימלי שקיים.
  כעבור יומיים משהכאבים הלכו והתגברו הובהלתי לבית החולים המקומי באי זקינטוס שביוון ומיד הועברתי לצילום וגם ל s.t שהראו בבירור שתי צלעות שבורות ושטף דם קל בריאה השמאלית.
  אסתי כמובן יצרה מידית קשר עם חברת הפניקס וחברת מדאסיס על מנת להחזיר אותי ארצה עקב החבלה.
  השירות הטלפוני הן מחב' הפניקס והן ממדאסיס היה לעילה ולעילה, איכפתיות, רצון אמיתי וכן לסייע, וביצוע ההטסה ארצה ביעילות ובמהירות.
  אני מבקשת להודות לכל מי שנרתם למשימה ובראשם סוכנת הביטוח שלי חברתי אסתי שלא השאירה פינה וחצי פינה לא סגורה, שאלה שאלות, והעמידה קושיות, ונדנדה לכם ללא הרף ולא משה ממני עד שלא ראתה את המטוס ממריא. אני חשה חובה להודות לד"ר עמי מאיו הרופא המלאך שליווה אותי במהלך הטיסה ארצה ועל שנפלה בידי הזכות להיות מטופלת על ידו. מתחילת הטיסה ועד סופה ד"ר מאיו טיפל בי במקצועיות וברגישות עילאית דאג שלא יכאב, שלא אסבול, שיהיה לי נוח, והכל בחיוך וברגישות מעוררת הערצה, כן ירבו כמוך, תודה תודה רבה ד"ר מאיו!!!
  ושוב תודה לכל אלה שנטלו חלק במשימה הייתם נפלאים וחיממתם את ליבי. בברכת שבת שלום וחג שמח, א.


  21.02.2019

  לכל הצוות המנהלים שלום, באמת שאני לא יודעת איך להתחיל, אני פשוט שמחה ונפעמת על השרות האדיב שקיבלתי מהצוות הנפלא שיושב ומקבל שיחות מרגיע ומנסה לעזור ככל שניתן, עם סבלנות אין סופית של הקשבה וניסיון לעזור.ביתי יובל שניידר נמצאת בתאילנד לצערי לא הרגישה טוב  ונאלצה להגיע לבית החולים בקוסומוי. בכל הפעמים שהתקשרתי קיבלתי יחס חם אישי מאדם, רועי, והדר בכל שעה שהתקשרתי המענה היה מהיר, התשובות היו ברורות, והעזרה היתה לשביעות רצוני. כל הכבוד לצוות יישר כח. אשמח אם תעבירו אליהם את המייל שלי בברכה, ס'.


  27.04.2019

  ברצוני להודות על הטיפול המסור שקיבלנו עקב ניתוח חירום שבעלי, חגי, נאלץ לעבור בקנדה, ניתוח שהציל את חייו בדיעבד. הצוות היה אדיב בצורה יוצאת דופן, תמיד מעודכן במצב התיק, פנוי לשאלות ולהסברים וזמין בכל פעם שיצרתי קשר – כל החוויה הייתה לא פשוטה אבל הרגשנו שיש לנו עם מי להתייעץ ועל מי לסמוך בתוך החוסר וודאות שעטף אותנו.

  אני כבר מתנצלת אם שכחתי מישהו, דיברתי אתכם רבות וארוכות בטלפון מידי יום וכולם בלי יוצא מהכלל היו פשוט מדהימים: תאיר, ליאור, ירין, ליבי, שיראל ודנית (שוב סליחה אם שכחתי מישהו/י) כל הכבוד לכם אתם צוות מדהים.


  21.12.2018

  שלום ירין, ברצוני להודות על השירות המקצועי והמסור שקיבלנו. תודה על סידור הטיסה באותו יום שחסך ממני סבל ותלאות – אשמח להמליץ עליך בפני הממונים.


  19.11.2018

  ברצוני להודות  לכם בשמי ובשם אישתי על פעולתחם הנמרצת והמהירה בזמן צרתי ופציעתי תוך ההפלגה שלנו על האונייח "קוסטה ויקטוריה" באוקיינוס ההודי לאיים מאוריציוס סיישל מדגסקר וראוניון.

  הודענו לכם מייד עם תחילת הטיפול על סיפון האונייה בבי"ח ואז קיבלנו מכם הסבר ומעקב יום יומיים מה עלינו לעשות מבחינת הביטוח, התחלנו בקשר ההדדי עם גברת תאיר ובהמשך עם אנשים אחרים, שלצערי אינני זוכר את שמם אך לכולם תודה מקרב לב ויבורכו על פעולתם!


  11.11.2018

  נתנאל היקר, רציתי לומר לך ולכל הצוות הרפואי תודה רבה רבה על הכל – קודם כל על זה שהחזרתם אותי לארץ, פשוט הצלתם את החיים שלי ואין מילים שיכולות לבטא את הכרת הטוב שיש לי אליכם

  ואליך נתנאל במיוחד, כל כך הרבה סבלנות וסובלנות, כל כך הרבה רצון טוב לעזור, הרגשנו שאנחנו הולכים שם לאיבוד וראינו רק שחור – אתם הייתם האור בחושך הזה.

  שום דבר לא מובן מאליו וחייבים להוקיר על זה תודה, מן הסתם אתם שייכים לקבוצת האנשים שעליהם נאמר: "אנשים טובים באמצע הדרך". מיד עם הנחיתה בארץ נסענו לבית חולים תל השומר ושם עברתי בדיקות וצילומים, כרגע אני בבית מאוד חולה אבל מטופלת בתרופות ומעקב רופא .

  אז באמת תודה רבה ותמיד טוב לדעת שגם כשאתה בחו"ל, במדינת עולם שלישי יש מי שידאג לך ואתה לא לבד, מאוד מחמם את הלב.

  08.10.2019

  שלום רב ,
  ראשית ברצוני להודות על הסיוע והסבלנות כלפי וכלפי רעייתי בימים הקשים שעברנו בבאקו , חוסר האונים בארץ ניכר ואי ידיעת השפה , תקשורת לקויה עם הסובבים אותנו , די באלה ליצור לחץ נפשי בנוסף לתעוקת הלב שתקפה אותי, מירי הפראמדיקית שליוותה אותי ,מקצועית וחביבה ,הליווי שלה מנמל בן גוריון ועד למיון באסותא אשדוד, השרתה רוגע וביטחון ,אז כל הכבוד לה !!! (עברתי צינתור בהצלחה ולאחר 4 ימים נשלחתי הבייתה להמשך טיפול בקהילה )
  בחלק השני של מכתבי אבקש את הנחייתכם לכיסוי הוצאותינו בחו״ל כפי שהן מתבטאות בתכתובת והאישורים שהעברתי לבקשתכם וכן לשינויים שנתבקשתי מכם לבצע , ביטול טיסות המשך שהייה במלון מה-8/10 13/10 עד שמלווה יגיע לאסוף אותנו , אודה על טיפולכם הנאות ,בברכת שבת שלום וחג שמח !!!


  01.03.2019

  ליבי ולכל יתר אנשי הצוות מד-אסיס שלום רב, ראשית, רציתי לעדכן אתכם שאימי, ר', הגיעה בשלום הביתה והיא חשה בטוב – כך שסוף טוב, הכל טוב; באותה נשימה רציתי להודות לך ולכל הצוות שהיה קשוב לפניותינו החל מהרגע הראשון שנודע לנו על ההרעה במצבה הבריאותי של אימי.

   אני רוצה להודות לכם על סבלנותכם, על זמינותכם ועל האמפטיה וההבנה שגיליתם לאורך כל התהליך אפילו ברגעים שהמתח החל לגאות וחוסר הוודאות החל לתת את אותותיו והפך אותנו לקצרי רוח וקצת נודניקים.

   כבר הרבה זמן שאינני זוכר טיפול כה חלק וכה מקצועי (ויש לי ניסיון) – ובהתחשב במרחקים ובמגבלות של הזמן והמקום – אני מרגיש חובה להודות לכם מקרב לב על יעילות הטיפול, קור רוח ומעל הכל על אדיבות אמפטיה והבנה בו זמנית למצבם של המבוטחים ושל קרוביהם שמלווים אותם.

   אני מאשר לכם לפרסם את מכתב התודה שנשלח מטעמי אבל זכרו שהוא גם בשם אמי – ששלחה אותי לצרף את תודתה האישית על ארגון הטיסה ועל סילוק התשלומים ועל הבדיקה המקצועית של החומר הרפואי טרם הגעתה ארצה – יישר כוח!


  12.01.2019

  אני מבקשת להודות לרועי, לשגיב, לשרין ולליטל ממוקד השירות על הליווי המסור, הסובלני, התומך והיעיל מרגע שדיווחתי ביום חמישי האחרון שהבן שלי עמית שהתארח בתאילנד ושאינו חש בטוב ועד לעזיבתו את ביה"ח First Western בשבת .מאחלת לכם המשך עשייה מבורכת.


  18.12.2018

  הי חברים, לאחר ששבתי לישראל, יש לי דקה לכתוב לכם מכתב תודה קטן (עם יד אחת..) – תודה על הליווי, התקשורת הקבועה, התשובות לשאלות, הזמינות והתמיכה הבלתי פוסקת גם בסוף השבוע! הייתי בית חולים באלברטוויל, שלמרגלות הרי האלפים, לבד בלי המשפחה, לפני ואחרי ניתוח פלטינות לא סמפטי ביד.

  הייתם שם כשהייתי צריך ועזרתם לי בטיפול מול בית החולים והשבתי לישראל במהירות האפשרית, הפתעתם ביעילות ובאמפטיה לסיטואציה הלא מאד נוחה שנקענו אליה – תודה על הכל!

   מקווה שלא נזדקק שוב לשירותכם, אך בטוח נבטח את עצמנו שוב באותו ביטוח העושה בשירותכם שימוש! נפגש בבריאות.


  11.12.2018

  לכל צוות המוקד, אני שמח על ההזדמנות להודות לכם על הטיפול בי. קיבלתי שירות אדיב, מקצועי, יעיל. אחרי פציעה וקטיעת חופשה, היחס והשרות היו לי לנחמה – נדיר לפגוש שירות שכזה.


  16.11.2018

  היי לכל החברים המדהימים ממדאסיס, רציתי להגיד לכם תודה רבה וענקית על התמיכה, האוזן הקשבת והשפה המוכרת ברגעים לא פשוטים בכלל. תודה ענקית ללילך, ליטל, חן, נתנאל ורותם (ועוד כמה חברים שבדוק שכחתי). מעריך מאוד את הליווי הצמוד והאיכפתי. תודה מיוחדת לרותם שעשתה מאמצים מיוחדים להארכת הפוליסה לשהותי במזרח, זה לא מובן מאליו וכל זה מאוד נוגע לליבי. מבסוט שבחרתי בכם ומאחל לכם להמשיך לעשות את עבודתכם נאמנה!