פניות חירום

  *
  *
  *

  הטסה רפואית – ליווי רפואי בטיסות מסחריות

  כאשר מטופל צריך לטוס, מחלקת הטסה רפואית בטיסות מסחריות של מדאסיס מהווה פיתרון מצוין ומשתלם.

  המטופלים טסים במטוסים מסחריים, אך הם מצוידים בכל הציוד הדרוש להבטחת נסיעה ובטוחה. מדאסיס מספקת מלווים טיפוליים וציוד רפואי מתקדם על מנת להבטיח פתרון כולל – ממקומו של המטופל וכל הדרך עד ליעד.

  אנו מבטיחים שהמטופלים טסים במחלקת עסקים (מחלקה ראשונה בטיסות פנימיות) ושמים דגש על בטיחות ונוחות, כמו גם על טיפול והשגחה רפואית איכותית.

  מדאסיס מקיימת קשר שוטף עם כל בעלי העניין – המוסד הרפואי המקבל, המוסד הרפואי המשגר, חברת הביטוח, המטופל ו/או בני משפחתו ואהוביו.

  הטסה רפואית

  השירות ניתן ברחבי העולם והצוות המיומן, המנוסה והמוכשר שלנו יודע להתמודד עם כל התפתחות. החל במתן תרופות או חמצן ועד להליכים מורכבים יותר, מדאסיס מכסה את הכול.

   הטסה רפואית

  הטסה רפואית הינה הדרך היעילה ביותר להעברת חולים או פצועים ממקום למקום בשל חילוץ ממקום תאונה או אירוע או לשם מעבר ממוסד רפואי אחד למשנהו. בין המשתמשים בשירותי ההטסה הרפואית ניתן למצוא חולים שעברו התקף שבץ מוחי, התקף לב, חולי סרטן, חולי לב, חולים שעברו או עומדים לעבור תהליך השתלת איברים, פגים, מונשמים, פצועים שונים, וכן חולים רבים נוספים.

  על מנת להוציא אל הפועל הטסה רפואית ולהעביר חולה בטיסה ממקום למקום בבטחה יש לתאם ולהפעיל צוות מומחים הכולל רופאים בעלי הכשרה בתחום ההטסה הרפואית ובנוסף בעלי ההתמחות הנדרשת על פי מקרה הפציעה/מחלה, וכן אחיות מורשות, פרמדיקים מוסמכים, טייסים מנוסים, אנשי תחזוקה ולוגיסטיקה, סוכני נסיעות עם התמחות בהטסות רפואיות ואנשי אדמינסטרציה הפועלים על מנת להוציא את האישורים הנדרשים לטיסה כגון זאת במהירות האפשרית.

  חברת מדאסיס מתמחה בארגון והוצאה לפועל של הטסות רפואיות

  ההטסות הרפואיות של מדאסיס מאויישות על ידי רופאים מומחים, פרמדיקים ואחיות שעברו הכשרה מיוחדת לשם טיפול רפואי בטיסה. הצוות מצויד במיטב הציוד הרפואי המשוכלל והמתקדם ביותר המסייע למעקב ולטיפול אחר החולים/ פצועים במהלך ההטסה הרפואית. כולל ליווי רפואי בישיבה או ליווי רפואי באלונקה.

  חברת מדאסיס פועלת 24/7 במענה אנושי ודואגת לטפל בכל האישורים המנהליים הדרושים על מנת לאפשר לאמבולנס להגיע ללא עיכובים עד לפתח המטוס. כמו כן, החברה מספקת את כל הציוד הרפואי הנדרש כגון אלונקה או כיסא גלגלים, אינפוזיה, חמצן, מכשירי מעקב וניטור, מזרקים וכל מה שנדרש לטובת הטיפול בחולה/פצוע.

  הצוות הרפואי של מדאסיס

  לאנשי הצוות של חברת מדאסיס ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום ההטסה הרפואית, והודות לניסיון ולמוניטין שלנו אנו עובדים באופן הדוק עם בתי חולים גדולים ובעלי שם בארץ ובעולם.

  במקרה של טיפול בחולה/פצוע עולות מספר שאלות כגון: האם על החולה לקבל טיפול בישראל? אם כן, באיזה בית חולים או קליניקה, עם איזה רופא מתמחה או עם איזה צוות רפואי? האם על החולה לשוב לביתו בטיסה מסחרית רגילה כשהוא מלווה בצוות רפואי או שמא עליו לחזור באמבולנס אווירי במטוס פרטי? לחברת מדאסיס יש את הניסיון ואת הידע לתת את התשובות לכל השאלות ולספק את כל הפתרונות הדרושים.

  הטסות הרפואיות בטיסות מסחריות

  הטסה בטיסה מסחרית רגילה היא דרך חסכונית ויעילה להעברת חולים הזקוקים לשירותי טיפול נמרץ, מכונת הנשמה ( מונשמים), אינקובטור ועוד. חברת מדאסיס מספקת שירות "מדלת לדלת" ללקוחותיה, קרי, איסוף החולה/ פצוע ממקום הימצאו, העברתו באמבולנס לשדה התעופה הקרוב בליווי צוות רפואי המורכב מאחיות, פרמדיקים ורופאים (על פי הצורך), ומיקומו בטיסה מסחרית אל היעד המבוקש.

  אייר אמבולנס – הטסה רפואית במטוס אמבולנס

  חברת מדאסיס מציעה ללקוחותיה שירות הטסה רפואית במטוס פרטי כאשר אופציית ההטסה הרפואית בטיסה מסחרית אינה אפשרית בשל דחיפות המקרה, אופן הפינוי הנדרש או אופי הפציעה/מחלה. במקרים כגון אלה חברת מדאסיס משתמשת בצי המטוסים הפרטי שלה ובצוות אוויר ייעודי הכשיר למשימות מיוחדות אלה. המטוסים הנמצאים בשימוש חברת מדאסיס מופעלים על ידי טייסים מנוסים בפעילות של חילוץ פצועים/ חולים והטסה רפואית. החברה מציידת את מטוסי המנהלים החדישים שברשותה בציוד רפואי מתקדם לשם ניטור ומעקב אחרי מצב החולה/פצוע ומאיישת את הטיסה באנשי הצוות הרפואי של החברה הרלוונטיים למקרה אשר מלווים את החולה/פצוע באופן צמוד עד הגעתו ליעד המבוקש.

  הטסה רפואית היא עניין למקצוענים

  מדובר לעתים בהבדל בין חיים ומוות ולכן כאשר אחד מבני משפחתכם או חברכם נזקק להטסה רפואית חברת מדאסיס היא זאת שתתן לכם מענה כולל, מהיר ומקצועי לכל דרישותיכם. חברת מדאסיס מספקת שירותי הטסה רפואית בכל מקום ברחבי העולם ומסוגלת להגיע לכל נקודה ברחבי הגלובוס בזמן הנכון.

  לבירור מחיר הטסה רפואית אנא צרו קשר

   פניות חירום

   *
   *
   *