פניות חירום

  *
  *
  *

  אמבולנס אווירי

  כאשר הזמן מהווה מרכיב קריטי בטיפול הרפואי ויש צורך בפינוי או העברת המטופל במהירות, אמבולנס אווירי עשוי להיות ההבדל בין חיים ומוות.

  הצוות הרפואי שלנו עשה זאת פעמים רבות וצבר ניסיון יקר לאין ערוך ועבודה בכל התנאים תוך השלמה מוצלחת של המשימה – הבאת המטופל ליעד בבטחה. הצוות הרפואי שלנו עובר הדרכה קפדנית, ועובד במטוסים החדישים ביותר המצוידים במיטב הציוד הרפואי.

  מהו אמבולנס אוירי?

  אמבולנס אוירי הוא מטוס סילון ייעודי המאובזר בציוד הרפואי החדיש ביותר ומופעל על ידי צוות מיומן ומנוסה. הצוות שלנו יגיע למטופל במהירות, יספק לו טיפול ראשוני, יתאם את תהליך ההעברה או הפינוי ויבטיח את שלום המטופל מעליתו למטוס אמבולנס אוירי ועד ליעד הטיפול הסופי.

  בעת השימוש באמבולנס אווירי יש מגוון שיקולים אליהם יש להתייחס – למשל, מגבלות השטח, שמירה על סביבה נוחה למטופל, וכן אתגרים שונים שעלולים לצוץ כגון תגובות המטופל לתרופות וגזים בגבהים שונים. הצוות המקצועי שלנו מוודא כי הציוד הנדרש אכן זמין, בטוח לשימוש ואמין. במידת הצורך, הציוד מותאם באופן מיוחד לטיפול רפואי מסוג זה.

  המטופלים זוכים להשגחה בכל עת ואנו משתדלים להיות בקשר שוטף עם בני המשפחה ביחס למצבו של המטופל.

  מדאסיס השלימה אלפי משימות מוצלחות והפכה במהירות לספקית המועדפת על מוסדות רבים בכל הקשור לסיוע אוירי והובלת מטופלים למקום מבטחים.

   פניות חירום

   *
   *
   *