פניות חירום

  *
  *
  *

  טיפול איכותי

  על מנת לספק טיפול איכותי ברמה הגבוהה ביותר חברת מדאסיס עושה את כל המאמצים ומשקיעה משאבים רבים בעבודה עם הציוד המתקדם ביותר, אנשי הצוות המוכשרים והמקצועיים ביותר, ועם הכשרות מתמשכות בתחום ההטסה הרפואית. הצוות של מדאסיס פועל תחת ניצוחו של המנהל הרפואי של החברה, אשר מחזיק בניסיון של למעלה מ-30 שנות עבודה בחדרי מיון בארץ, עבודה המאופיינת בתפקוד מיטבי תחת לחץ. הצוות שלנו בעל יכולת לטפל ולפנות / להעביר את המטופלים במצב הקריטי ביותר, החל בילודים וכלה במבוגרים. מערכת המעקב הייחודית של מדאסיס מבטיחה כי המידע המדויק, האמין והעדכני ביותר יגיע לכלל הנוגעים בדבר במהלך ההעברה.

  מתוך רצון ושאיפה להעניק טיפול ברמה בינלאומית חברת מדאסיס מקפידה על סטנדרטים גבוהים ללא פשרות. אנשי הצוות שלנו מוכנים תמיד ואנו רואים עצמנו כטובים ביותר בתחום. הכל מתחיל באנשים שלנו – צוות מוכשר, מדהים ומנוסה שצבר שעות רבות של טיסה וניסיון בהתמודדות עם מצבים שונים בכל קבוצות הגיל ובמספר מגוון של תנאי שטח שונים. בנוסף, אנשי הצוות של מדאסיס לא מפסיקים לעקוב ולבדוק את המטופלים שלנו לכל אורך תהליך ההעברה ונמצאים בשטח כשהם ערוכים ומוכנים לכל התמודדות והתפתחות.


  הנסיון שלנו – הביטחון שלך

   

  הפרמדיקים: לצוות הפרמדיקים המיומן של מדאסיס מגוון רחב של תחומי התמחות המאפשר להם להתמודד עם מצבים רבים. במקרים רבים, הם אלה שמגיעים ראשונים לשטח, עובדה אשר עשויה להיות כרוכה בקבלת החלטות מצילות חיים.

  הרופאים: נוכחותם של הצוותים הרפואיים שלנו ובראשם הרופא המוטס – הן בטיסה המסחרית והן באמבולנס האווירי – מבטיחה את הטיפול הטוב ביותר לחולה / פצוע, ומאפשרת ביצוע הליכים רפואיים דחופים בעת הצורך. על האיכות של הרופאים שלנו, ועל הרמה המקצועית הגבוהה של הצוותים הרפואיים שלנו אין פשרות – מדובר במומחים ברמה הגבוהה ביותר כאשר שלום החולה/ פצוע עומד לנגד עיניהם. האמבולנס האווירי המצויד היטב במכשור הרפואי המתקדם ביותר, והטיסה המסחרית עליה מועלה הציוד הרפואי הנדרש לטיפול בחולה/ פצוע מבטיחים כי הרופאים מצויידים במיטב המכשור על מנת שהדבר יסייע להם לעשות עבודתם נאמנה ועל הצד הטוב ביותר.

  הכשרת ותרגול הצוות הרפואי: לאחר הדרכה ראשונית קפדנית, הצוותים הרפואיים שלנו משתתפים בהכשרות שונות בהם לימודי המשך והערכה, כמו גם בהכשרה שנתית בתחום הטראומה. מדובר בתוכנית אינטנסיבית ומתקדמת בהרבה מהנדרש בתעשייה. ההדרכה הראשונית והממושכת של הצוות שלנו מאפשרת לנו להבטיח צוות רפואי ברמה עולמית המסוגל להתמודד בכל מצב ותנאי של המטופל.

  אנשי התפעול של הצוותים הרפואיים שלנו  רכשו ניסיון בצה"ל ובחיל האוויר הישראלי. רבים מבין אנשי הצוות של מדאסיס מחזיקים בתפקידים שונים בבתי החולים המובילים בישראל, ויש להם ניסיון רב בפינוי רפואי ותחבורה אווירית.

   פניות חירום

   *
   *
   *