פניות חירום

  *
  *
  *

  מקרים לדוגמא

  קטמנדו

  מפולת שלגים – חברת מדאסיס השתתפה בהוצאת מטוס פרטי באיוש צוות טיפול נמרץ ובציוד טיפול נמרץ על מנת להחזיר את הפצועים ארצה להמשך טיפול בישראל

  פוקט

  מטיילת בת 17 שנפצעה קשה לאחר תאונת באנג'י, מורדמת ומונשמת. משימתנו היתה להשיב את הפצועה בהקדם האפשרי לארץ על מנת לקבל טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים. ההטסה בוצעה באופן מיידי בשני שלבים- שלב ראשון באייר אמבולנס מפוקט לבנגקוק, ובשלב שני מבנגקוק לתל אביב בטיסה מסחרית ובתנאים רפואיים תעופתיים מלאים

  גאורגיה

  לידה מוקדמת של תאומים- פגים. הפג הראשון במשקל 630 גרם והפג שני 750 גרם. הטסה זו בוצעה באייר אמבולנס פרטי עם ליווי של צוות רפואי ניאוטולוגי שכלל 2 רופאים המומחים בטיפול נמרץ בפגים, שתי אחיות . בטיסה זו הורכבו באופן ייחודי שני אינקובטרים לטיפול מקביל בשני הפגים. הצוות הרפואי של חברת מדאסיס הגיע עד למחלקה בה אושפזו הפגים, חבר לצוות הרפואי המקומי לצורך העברת מידע רפואי והכנת הפגים לטיסה והמשיך בליווי הרפואי עד הגעתם למחלקת הפגים בבית החולים תל השומר בישראל.

  סידני

  חולה שאובחן כסובל מגידול נדיר בראש ושרוי במצב רפואי קשה. על מנת לטפל בסוג הגידול הנדיר קיבלה המשפחה ייעוץ ממומחה עולמי בתחום ניתוחי הראש שעובד בבית חולים באוסטרליה. עם קבלת הפנייה ובאותו היום בוצע תיאום של ויזה ודרכון לאוסטרליה, החולה לווה על ידי צוות טיפול נמרץ בטיסה של 30 שעות ובטיסה מסחרית בתצורת הטסה רפואית לאוסטרליה. החולה עבר את הניתוח בהצלחה וכעת הוא בריא.

  טוקיו

  פצוע בן 19 היה מעורב בתאונת אופנוע, נפגע במצב קשה עד אנוש. שלחנו צוות טיפול נמרץ מוטס להחזירו ארצה, תוך הקמת סביבת טיפול נמרץ מיוחדת בטיסה המסחרית דרך הונג קונג לישראל.

  ניו יורק

  ילדה בת 9 מאנגליה אובחנה עם מחלת כבד סופנית. בפנייה אלינו ביקשה המשפחה וחברת הביטוח עזרה דחופה להטסתה לצורך השתלת כבד דחופה בניורק. צוות טיפול נמרץ של חברת מדאסיס הקים סביבת טיפול נמרץ מיוחדת במטוס ולאחר מס' שעות מרגי הפנייה  אורגנה הטסתה לניורק בליווי הוריה של הילדה.

   פניות חירום

   *
   *
   *