פניות חירום

  *
  *
  *

  פרופיל חברה

  חברת מדאסיס פועלת בכל רחבי העולם על מנת לסייע ולהעניק הטסה רפואית וליווי רפואי לאלה הזקוקים לכך. החברה, אשר הוקמה בשנת 2005 כחברת בת של מאש מדיקל, חברת תיירות רפואית מהמובילות בישראל, החלה לפעול בשנת 2009 כיישות עצמאית, ומאז טיפלה באלפי הטסות רפואיות ברחבי העולם. החברה מתמחה, כאמור, בהענקת שירותי הטסה רפואית המתבטאים באמבולנס אווירי (מטוס  פרטי המעביר חולה / פצוע), שירותים רפואיים על גבי טיסות מסחריות, סיוע וליווי רפואי.

  בחברתנו קיים צוות שירות ותפעול האמון על מתן שירות אדיב ומקצועי, סוכני נסיעות מנוסים ויצירתיים אשר מספקים פתרונות מקצועיים ליעדים קרובים ורחוקים וכן עשרות פרמדיקים מיומנים ורופאים מומחים אשר אחראים על ביצוע מעקבים רפואיים ומתן המלצות להמשכי הטיפול הדרושים.

  כלל הצוותים הרפואיים סיימו בהצלחה מספר קורסי רפואה תעופתית המעניקים להם כלים מתקדמים להתמודדות עם כל סוגי מצבי החירום הרפואיים וביצוע פינויים רפואיים מורכבים במקצועיות שאין שני לה.

  מקצוענות במיטבה:

  אנו מלווים את המטופלים שלנו, שומרים איתם על קשר הדוק ומעדכנים אותם לאורך התהליך כולו. מוקד השירות שלנו זמין לאורך כל שעות היממה 24-7 והוא מאוייש באנשי מקצוע מנוסים המלווים את המטופל בכל שלב בתהליך. המתאמים הרפואיים שלנו יעמדו לרשותכם לאורך שעות היום והלילה, כשהם עוקבים אחר מצבו הרפואי של המטופל ונמצאים בקשר עם בתי חולים וחברות תרגום ברחבי העולם.

  הצוות המקצועי שלנו מסוגל לתאם הסעת אמבולנס בכל מקום ברחבי העולם ולספק צוותי רפואה מקומיים וציוד רפואי נדרש – החל ממקום הימצאו של המטופל ועד לנקודת היעד הסופית. סוכני הנסיעות שלנו מתמחים בהטסות רפואיות ויכולים לתאם לתאם טיסות רפואיות ברחבי העולם ברגע שיידרש הדבר.

  הניסיון שלנו בתחום ההטסה הרפואית רחב ומגוון: התמקצענו בתחום הטיסות המסחריות, אמבולנסים רפואיים וכו טיפול למגוון מצבים רפואיים כגון לידת פגים ומטופלי טיפול נמרץ. ברשותנו בסיס נתונים רחב ורשת קשרים מקצועית וענפה המסייע לנו בעת יצירת קשר מול חברות סיוע אחרות ברחבי העולם.

  ייעוד החברה:
  מדאסיס מספקת שירות איכותי ותגובתי, ייעוץ ופתרונות רפואיים מקצועיים וכן מגוון רחב של פתרונות הטסה ותחבורה רפואית. כל זאת, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול רפואי ובמחירים תחרותיים.

  היתרון של מדאסיס:

  זמינות ויעילות:

  שירות מסביב לשעון במשך כל השנה. אנחנו פועלים במהירות האפשרית בהתאם למגבלות ולצרכים של משלחות החילוץ בכל מקום בעולם

  איכות:

   תגובה רפואית איכותית בהתאם לסטדנרטים המקצועיים המבוססים על טכנולוגיות רפואיות תוך שימוש בציוד רפואי העומד בתקנים הבינלאומיים מחמירים.

  מוכנות:

  .מוכנים להתמודד עם אירועים בלתי צפויים, כמו גם עם גורמים אחרים להבטחת הצלחת המשלחת במצבי שגרה וחירום

  דיווח, פיקוח והסקת מסקנות אמינה:

  .דוח אבטחת המידע והאיכות מבוסס על נתונים אמינים ומדויקים, תוך שמירה על רמת טיפול גבוהה ועמידה בקוד האתי הדרוש בשירותים מסוג זה

  בטיחות הצוות והמטופל:

  !טיפול תוך שמירה על בטיחות הצוותים הרפואיים והמטופל. הבטיחות היא הגורם להצלחת המשימה

  מחירים תחרותיים:

  אנו מציעים שילוב של צוותים רפואיים מעולים בסטנדרט גבוה של שירות והכל במחירים תחרותיים.

  ניסיון וגמישות:

  הניסיון והגמישות מאפשרים לנו לפעול היטב בתנאים של חוסר וודאות

  ציוד פרטי:

  השימוש בציוד הפרטי של החברה מאפשר צמצום בעלויות הציוד הרפואי ושמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של שירות.

   פניות חירום

   *
   *
   *