פניות חירום

*
*
*

כתבו עלינו – מכתבי תודה

21.06.2017

שלום דנית, לצערי לקח לי קצת זמן, אבל אשתי ל' ואני מבקשים להודות לך מקרב לב, וכמובן לחברי צוות נוספים (נדב ושרון), וגם לרופא מטעמכם (לצערי אינני זוכר את שמו) ששוחח טלפונית עם שנינו. כזכור, בתחילת חופשה בדרום איטליה, נפלה ל' ונחבלה באגן. החבלה אובחנה כשבר. מיד מפנייתנו הראשונה אליכם זכינו ליחס אישי ומקצועי שכלל סבלנות והסברים ברורים ומקצועיים, וכן שרות אמין, יסודי, מהיר ויעיל,  ומתן פתרונות להחזרתנו בהקדם לארץ. כמשתמע, בהתחשב בנסיבות, הטיפול והשרות שקיבלנו מכם היה לשביעות רצוננו המלאה. האבחנה של הרופא האיטלקי אומתה ע"י הרופאים המקומיים ול' מחלימה בהדרגה עם שיפורים קטנים מיום ליום, ובתקוה שתוכל לחזור לתפקוד עצמאי ומלא בעוד כחודש ימים. בברכה, ק.


27.06.2017

שלום לחברת מדסיס. שמי ע', אני וחבר שלי ת' אשר מבוטח אצלכם נמצאים בתאילנד. ת' התאשפז אתמול בבית חולים מקומי ונעזרנו בשירותכם לקבלת החזר העלויות. רציתי לציין ששלושת הנציגים שדיברתי איתם בטלפון ושליוו אותנו בתהליך- תחילה רותם, לאחר מכן נדב ולבסוף דנית היו ממש משביעי רצון, עניניים, קשובים ונכונים לעזור. היחס שלהם עזר מאוד בהתמודדות עם הסיטואציה ונותן הרבה בטחון לדעת שאנחנו בידיים טובות. המון תודות והמשך שבוע נעים.


טיסה רפואית מסנט פטרסבורג לבית החולים תל השומר בישראל

ברצוני להביע את הערכתי העמוקה למדאסיס על שסייעה לנו בהעברת בננו התינוק לישראל. בננו בן שנתיים והוא סובל מפגיעה מוחית חמורה, זקוק להנשמה ומאושפז ביחידה לטיפול נמרץ.
כשהחלטנו לעלות לארץ, חיפשנו חברה שתוכל לסייע לנו בהעברתו מבית החולים בסנט פטרסבורג לבית החולים תל השומר, וקיבלנו המלצות חמות מאוד על מדאסיס. לאחר שיצרנו קשר עם מדאסיס, הופנינו למנהל התפעול, מר משה גרוסברגר, ומיד הרגשנו שאנו בידיים טובות. מר גרוסברגר היה מאוד רחום, הפגין ידע רבה במצבו של בננו והיה זמין לשאלותינו בכל שעות היום תוך שהפגין סבלנות והיה מוכן לסייע בכל דרך אפשרית. הוא החל להניע את התהליך באופן מיידי ויצר קשר עם בית החולים בסנט פטרסבורג על מנת לקבל תמונה כוללת לגבי מצבו הרפואי של בני. לאחר שהדוח הרפואי הועבר לד"ר ירון נווה, הוקצה לנו צוות טיפול נמרץ שהיה מוכן להעביר את בננו לישראל.

מעומק הלב, ברצוננו להודות לצוות הרפואי המדהים: ד"ר אלכסנדר טרביקי, מומחה בטיפול נמרץ ילדים, ולפרמדיק יוני כהן. כשפגשנו בצוות ההטסה הרפואית היינו המומים מכמות הציוד שהביא עימו – ממש יחידת טיפול נמרץ באוויר. במהלך הטיסה, הצוות לא זז ממיטתו של בני והוא טיפול בו במסירות ומילא אחר כל צרכיו. על כך אנו מודים לכם – על הארגון המופתי, האכפתיות והדאגה, ועל הביצוע המושלם של הטיסה ושל הבאת בננו לישראל.


הטסת פג מישראל לניורק

לאחר לידת בתנו אובחן אצלה מום כחלוני. היא נבדקה על ידי רופא שגילה כי רמת הסיטורציה (רמת בחמצון בדם) שלה ירודה ביותר וכי מצבה חמור, והועברה מייד לאינקובטור במחלקת פגיה טיפול נמרץ ילודים. לאחר בדיקות נוספות, הרופא הודיע לנו כי בתנו התינוקת סובלת ממספר מומי לב מולדים, וכי יש צורך לנתח אותה בהקדם האפשרי על מנת להציל את חייה.

יצרתי קשר עם מספר אנשי רפואה מומחים בתחום והבנתי כי הניתוח לו זקוקה בתי מורכב ביותר וכי בית החולים המתמחה בתחום הינו Columbia University Medical Center בארה"ב. השגתי את מספר הטלפון של הקרדיוכירורג הראשי בבית החולים, וארגנתי שיחת ועידה בינו לבין הרופא המטפל בארץ. לאחר יממה צלצל הקרדיוכירורג והודיע שיש אישור מצד בית החולים לנתח אצלם את בתנו. עתה נאלצנו להתמודד עם שאלת ההעברה לארה"ב, שכן בתנו התינוקת הייתה בת שבוע בלבד, ומחוברת לחמצן ומכשירים רבים, בתוך אינקובטור.

מצאתי כי חברת מדאסיס מתמחה בהטסות רפואיות מורכבות. התקשרתי בשלוש לפנות בוקר, ענתה מוקדנית שלקחה ממני את כל הפרטים והבטיחה לחזור אלינו באופן מיידי. לאחר כ-20 דקות יצר איתי קשר מר מוישי גרוסברגר, שהפגין בקיאות בפרטי המקרה. לתדהמתי, בשעה מוקדמת למחרת בבוקר, הגיע מוישי לבית החולים, ובישר לי כי עוד באותו הלילה הוא יארגן הטסה רפואית לתינוקת שלנו לבית החולים בארה"ב. לא הבנתי איך נצליח להוציא את הטיסה הזאת לפועל מכיוון שלא היו לנו דרכונים בתוקף או אשרות כניסה לארה"ב. מוישי הרגיע אותי ושלח אותי לנוח "כי מחכה לי טיסה ארוכה לניו יורק בלילה" .

באותו ערב הגיע לבית החולים הצוות של חברת מדאסיס בליווי רופא טיפול נמרץ ילדים ואחות טיפול נמרץ ילדים עם ציוד רפואי רב ומיד התחילו בפעולת ההעברה של בתנו מהאינקובטור של בית החולים לאינקובטור של חברת מדאסיס. אני ואשתי התרגשנו מאוד. הרגשנו שאנחנו נמצאים בידיים טובות מאוד, עמדנו בצד ופשוט בכינו מרוב התרגשות.

במהלך הטיסה הצוות הרפואי טיפל בבתנו התינוקת במסירות ללא הרף. הרגשנו כאילו לא עזבנו את בית חולים .עם הנחיתה בניו יורק חיכה לנו אמבולנס. במהלך הנסיעה לבית החולים הרופא של חברת מדאסיס יצר קשר עם בית החולים ועדכן אותם שאנחנו בדרך לביה"ח. הגענו למחלקה בבית החולים בניו יורק ושם בוצעה חפיפה עם הצוות הרפואי המקומי.

ביום שלאחר מכן בתנו עברה ניתוח שארך כשבע שעות ואשר הציל את חייה. הרופא שביצע את הניתוח אמר שהגענו אליו ממש ברגע האחרון.

אנחנו כותבים את המכתב הזה כדי להודות לחברת מדאסיס שעשתה עבודה נפלאה. תודה מעומק הלב, ותודה אישית למארגנים ולצוות הרפואי שתמיד היה זמין ונגיש בטלפון הנייד, ולא שכח שום פרט ולו את הקטן ביותר"

14.06.2017

שלום רב, בימים האחרונים טיפלתם בהטסה ארצה של ביתנו גיה מור שנפצעה בבנגקוק. אני מבקש להודות לכם על השרות המצוין. כל הנציגים איתם דיברנו, בינהם דנית, שניר, ניתאי ושרון, טיפלו בגיה בצורה מקצועית ויעילה יחד עם הרבה אמפטיה והתחשבות במצב.נדיר לחוות רמת שרות כזו טובה, בתודה, ג'.


20.07.2017

שלום רב. רצינו לשתף אותכם במה שעברנו. שנים כאשר אנחנו טסים אנחנו מבטחים את הנסיעות שלנו לחו"ל דרככם. ולשמחתנו עד היום לא נאלצנו לממש את הביטוח. פתאום מצאנו את עצמנו בגאוגרגיה, באמבולנס עם ילד קטן שנפל ושבר את היד בדרכנו לביה"ח. מקום שנראה כמו לפני ארבעים שנה עם אנשים שבקושי מדברים אנגלית ומוכנים לטפל בך רק אם אתה משלם במקום ומזומן. מבוהלים התקשרנו אליכם. למזלנו הטוב, ענתה לנו בחורה בשם טל. קודם כל היא הרגיעה אותנו, ונתנה לנו תחושה שאנחנו לא לבד. אפילו נתנה לנו את הסלולרי האישי שלה. שזה היה מבחינתנו וואוו. היא הייתה רגועה ומקצועית והנחתה אותנו בדיוק מה לעשות ולהגיד לרופא. דברנו איתה מספר פעמים ותמיד היתה אדיבה וסבלנית. היא גם היתה בקשר עם חברת התעופה על מנת לוודא שיתנו לש' לעלות עם הגבס למטוס. בערב התקשר נדב ווידא שאנחנו בסדר והודיע שהכל מסודר מול חברת התעופה. היום כאשר כבר היינו בארץ, התקשר אלינו שרון לוודא שהכל היה בסדר. אשריכם שיש לכם כאלה עובדים שנותנים שירות מצוין ברגעים הכי קשים של הלקוח. נשמח אם תוכלו להודות להם בשמנו. משפחת א'.


הטסה רפואית מניו יורק לישראל לאחר כשל לבבי חמור

שלום, שמי ג.ל. (שם שמור במערכת). ב-17.9.2011, סבלתי מכשל לבבי חמור בניו יורק. חברים ומכרים מייד הפנו אותי למר משה גרוסברגר ממדאסיס, חברה אשר, .על פי הבנתי, מטפל בישראלים הנמצאים בחו"ל
הרגשתי בבית מהרגע שהתקשרתי אליו. משה שלח לי נציג דובר עברית שקישר אותי לבית חולים מקומי בניו יורק שם עברתי צנתור.
במהלך הטיפול והאשפוז בניו יורק, מוקד הסיוע של החברה שמר איתי על קשר הדוק. גם לאחר הצנתור, ביצעה מדאסיס את כל התאומים הדרושים להטסה רפואית לישראל – אפילו היה רופא שליווה אותי בכל הדרך מניו יורק לתל אביב – באמת קיבלתי טיפול יוצא מן הכלל לאורך הטיסה כולה.
בתחילה, הרופאה הגיע לבית החולים בניו יורק ובדק אותי. הוא הגיע מצויד בציוד רפואי מתקדם המיועד לטיסות. היינו הראשונים לעלות לטיסה בניו יורק, ישבנו במחלקת העסקים והרופא סיפק הסברים בעניין החמצן במטוס והציוד הרפואי. הוא חיבר אותי למכשירים שהובאו במיוחד עבורי ולאחר מכן למסכת חמצן.
כשהגענו לנמל התעופה בן גוריון, המתין לי אמבולנס ליד המטוס, כך שלא הייתי צריך לעבור בתורים הארוכים בשדה. עלינו לאמבולנס ונסענו לבית החולים תל השומר לצורך בדיקות מעקב. מדאסיס עדכנה את בית החולים ואת משפחתי בהגעתי. הרופא ליווה אותי למחלקה הקרדיולוגית בבית החולים והעביר להם את הדוח הרפואי שלהם. המשפחה שלי כבר המתינה בבית החולים וזכיתי לקבלת פנים מאוד מרגשת.

ברצוני להביע את תודתי העמוקה למדאסיס, על הטיפול המיוחד שקיבלתי, על הטיפול המקצועי, הרגוע והאדיב שלהם ועל תיאום כל פרטי ההטסה הרפואית. אין ספק שהייתי חולה בחו"ל – אבל הודות למדאסיס, הרגשתי כמו בבית ושאני בידיים טובות. הם טיפלו בי כאילו הייתי בן משפחה.


טיסה רפואית מאודסה לישראל באמבולנס אווירי

האסון שלנו קרה ללא אזהרה מוקדמת. בדירתנו באודסה פרצה שריפה ביום רביעי בבוקר והדירה נשרפה כליל. אשתי, בני ואני חולצנו ללא פגע, אך ביתנו בת ה-5 נלכדה בתוך הדירה.
צוותי החילוץ הגיעו למקום וחילצו את ביתנו, אך היא הייתה במצב קשה מאוד. הצוות הרפואי עשה כל שביכולתו ופינה אותה לבית החולים המקומי. הצוות הרפואי בבית החולים אמר לנו שהישרדות עם 80% כוויות היא מצב נדיר ושמעולם לא התמודד עם מצב שכזה. הצוות הרפואי חיבר אותה למכונת הנשמה, אך ככל שהשעות עברו, נאמר לנו שלבית החולים אין את המשאבים לטפל בביתנו והם הציעו שנבחר מתוך שתי אופציות: להשאיר אותה במצב הקיים או לחפש מרכז רפואי ייעודי המתמחה בטיפול בכוויות קשות.

מייד גייסנו לעזרה את המשפחה והחברים והם הפנו אותנו למדאסיס. למזלנו, למדאסיס קשרים הדוקים עם בתי חולים רבים וקיבלנו המלצה לבית חולים ספציפי בישראל בעל ניסיון רב בפציעות מהסוג הזה. מדאסיס העבירה את המידע הרפואי שלנו לבית החולים במהירות רבה וקיבלנו הודעה שבית החולים מוכן לקבל את ביתנו ולטפל בה. שאלנו את עצמנו איך נעביר ילדה קטנה הסובלת מכוויות כל כך קשות ונושמת באופן מלאכותי, מאודסה לישראל. מומחי מדאסיס, המתמחים בהטסות רפואיות מורכבות, התייעצו עם בית החולים באודסה ועם הצוות הרפואי בישראל, וקבע שהדרך הבטוחה והמהירה ביותר היא באמצעות אמבולנס אווירי. בשעה שבע בערב של אותו היום, נחת האמבולנס האווירי באודסה וצוות רפואי מטעם מדאסיס הגיע לבית החולים כדי לאסוף את ביתנו. הצוות הרפואי כלל שני רופאים המתמחים בטיפול נמרץ וכן אחות טיפול נמרץ. הצוות היה מצויד בהמון ציוד רפואי, לרבות מכונת הנשמה מיוחדת, מוניטור, תיקים רפואיים, תרופות מיוחדות, תחבושות סטריליות מתקדמות, חמצן ונוזלים. ראינו שהצוות הרפואי בבית החולים באודסה היה המום מאיכות וכמות הציוד הרפואי שהגיע, שכן הציוד הזה כלל אינו קיים אצלם.

הצוות הרפואי הישראלי החל מייד בתהליך העברת ביתנו ממיטת בית החולים לאלונקה. העברה זו לבדה ערכה שעה. בשעה 8 לערך, יצאנו מבית החולים באודסה לכיוון שדה התעופה. במהלך הנסיעה, ראיתי שהצוות הרפואי מטפל בילדה שלי במסירות רבה, החליף את התחבושות שלה, שיפר את הנשימה שלה ועקב אחר מצבה תוך שימוש בציוד הרפואי שהביאו עימם. הגענו לנמל התעופה כעבור 30 דקות.

מדאסיס טיפלה בכל המסמכים הדרושים כדי שלא נצטרך לעבור בטרמינל הרגיל ונכנסנו לבית החולים דרך שער אחורי עד לאמבולנס האווירי שהמתין לנו. הצוות הרפואי העלה את ביתנו למטוס והעביר אותה למיטה. במטוס עצמו, הצוות חיבר אותה לציוד רפואי ולמוניטורים, וכך התחלנו את המסע שלנו לישראל. כעבור שלוש שעות, בהן הבת שלנו הייתה נתונה להשגחה מתמדת של הצוות הרפואי, נחתנו בנמל התעופה בן גוריון. מדאסיס דאגה שימתין לנו אמבולנס מיוחד כדי שלא נצטרך לעבור בטרמינל – שוב, תוך חיסכון בזמן יקר. ביתנו הועברה באופן מיידי למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים ולידיהם המקצועיות של המומחים הרפואיים.
בשם משפחתי, ברצוני להודות למדאסיס מעומק הלב על עבודתם המדהימה. צוות מדאסיס פעל מסביב לשעון כדי לזרז את התיאומים הדרושים במטרה להציל את ביתנו. תבורכו!


תודה על הטיפול המסור

אנו רוצים לציין בפני מנהל החברה את עבודתו הטובה של העובד דיוויד דלון.
נקלענו למצב קריטי בחו"ל. הוא הפגין מסירות ודאגה יוצאות דופן וסבלנות רבה. הוא סיפק לא רק שירות, אלא גם תמיכה נפשית. ניתן היה לראות שדיוויד הוא מומחה מוסמך ואדם נפלא. אנחנו מאוד אסירי תודה לו ואנו מקווים כי המאמץ ועבודתו הנהדרת מוערכים על ידי הנהלת החברה.